Winkelwagen (leeg) > Uw gegevens > Bestellen Vertel verder >>   

  VitexNatura Fytotherapie Homeopatie Natuurproducten en Vegetarische producten
  VitexNatura
  Kruiden producten van de Abdij
  Het kruidenboek van broeder Guy
  De kruidentuinen Abdij Postel
  AOV supplementen
  Schüssler celzouten
  Dr Hulda Clark
  Ayurveda
  Etherische olie
  Colloïdaal Goud en Zilver
  Miracle Mineral Supplement
  Bio-oil
  Graviola
  Rhodiola rosea
  ASU Forte / Avovida complex
  OPC 85 Forte
  Chlorella
  Dr Vogel
  Natuurcosmetica
  Aloë Vera
  Planten haarverf
  Vegetarische producten
  Vegetarisch Kerstpakket
  Alcohol vrije dranken
  Membrasin omega 7
  Goji Bessen
  Stevia
  Paddestoelen
  Manuka Honing
  Mysore sandal soap
  Argan olie en Argan zeep
  Essiac thee
  Pure chocolade
  Yerba Maté thee
  Maisbaard / Cornsilk
  D Mannose
  Natuurlijke zeep
  Marseille zeep / vlokken
  Neutral
  Himalayazout
  Biologische Reinigingsmiddelen
  Waterfilter systeem
  Hulpmiddelen
  Stop de Bijensterfte
  Voedingssupplement voor dieren
  Disclaimer
  Bestel procedure
  Privacy verklaring
  Algemene Voorwaarden
  Contact en Bedrijfsinformatie
  Leveringen overige landen
  Affiliate Partner worden
  Interessante links

  Aanbieding

ASU Forte / Avovida complex 180 capsules


 

29,90

nu
€ 27 90


 
ASU Forte / Avovida complex 180 capsules



  Nieuwsbrief


 
Meld u aan voor onze nieuwsbrief:
Naam:
E-mail:

 
TV Uitzending

 


 

Shoppen
  winkelcatalogus
Stichting Orthomoleculaire Educatie
Plantaardigheden


Algemene Voorwaarden


Algemene (leverings)voorwaarden


Artikel 1
Deze Leveringsvoorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen en/of op alle overeenkomsten door VitexNatura aangegaan met derden. Bekendmaking kan onder meer geschieden door het vooraf aan de wederpartij ter hand stellen van een exemplaar van de Leveringsvoorwaarden, door een verwijzing naar de Leveringsvoorwaarden op brief- en factuurpapier, door het verwijzen naar de Leveringsvoorwaarden op offerte, prijscourant, Internetsite of orderbevestiging.
2: Tenzij schriftelijk anders overeengekomen worden de Leveringsvoorwaarden geacht door de betrokken partijen te zijn geaccepteerd. Afwijkende bepalingen dienen uitdrukkelijk schriftelijk te worden overeengekomen.
3: Een overeenkomst wordt geacht tot stand gekomen te zijn, indien het door de verkoper gedane aanbod door de koper besteld en betaald is. Indien de overeenkomst schriftelijk is vastgelegd geldt de schriftelijke vastlegging.


Artikel 2 - produkten, materialen en houdbaarheid;
1. De produkten van VitexNatura worden handmatig samengesteld uit verse en levende materialen . Hierdoor behoud VitexNatura zich het recht voor wijzigingen in het ontwerp, produktie en materialen door te voeren zonder voorafgaand overleg met de koper. 2. Door gebruik van verse (levende) materialen is de houdbaarheid beperkt. Door VitexNatura wordt geen garantie verleent op de houdbaarheid van haar produkten en hieruit kunnen geen rechten worden ontleend.


Artikel 3 - Aanbiedingen:
1. Alle door of namens VitexNatura mondeling of in prijscouranten, het Internet, dag- of weekbladen, periodieken, aankondigingen, brieven, faxberichten en emails gedane aanbiedingen terzake van prijzen, offertes, leveringstermijnen e.d. zijn geheel vrijblijvend en voor VitexNatura op geen enkele wijze bindend, tenzij uitdrukkelijk anders vermeld.
2. Overeenkomsten welke al dan niet door bemiddeling van tussenpersonen zijn aangegaan, worden eerst door schriftelijke emailbevestiging van VitexNatura bindend.
3. Wijzigingen in de oorspronkelijke overeenkomst, van welke aard ook, schriftelijk of mondeling door of namens wederpartij aangebracht die hogere kosten veroorzaken dan waarop bij de prijsopgave kon worden gerekend, kunnen de wederpartij extra door VitexNatura in rekening worden gebracht.

Artikel 4 - Levering:
Levertijd 1:Overeengekomen leveringstijden zullen door VitexNatura zoveel mogelijk in acht worden genomen, doch overschrijding daarvan maakt VitexNatura niet aansprakelijk en geeft niet het recht de overeenkomst te annuleren. 1a. VitexNatura is niet aansprakelijk voor eventuele schade bij koper ten gevolge van het niet leveren.
overmacht:
2. Wanneer door overmacht niet binnen 48 uur na de overeengekomen leverdatum, moet de VitexNatura dit de koper zo snel mogelijk per telefax/email of telefonisch met schriftelijke bevestiging berichten, zulks zonder tot betaling van enigerlei schadevergoeding gehouden te zijn. 3. VitexNatura kan in geval van overmacht -na overleg met de koper- de overeenkomst opzeggen dan wel de levering opschorten, tot aan het tijdstip waarop de overmachtssituatie ophoudt te bestaan. 4. Indien in geval van opschorting de levering meer dan tien dagen vertraging ondervindt, is de koper bevoegd schriftelijk mede te delen de koopovereenkomst als ontbonden te beschouwen. Als overmacht worden beschouwd de hierna genoemde soortgelijke omstandigheden:
a.te late of kwalitatief onacceptabele levering van één of meer toeleveringsbedrijven;
b.belemmerende maatregelen van overheidswege; c.geheel of gedeeltelijke staking of storing in het in -en externe vervoersapparaat. d.rellen en andere ongeregeldheden die de tijdige uitvoering van de overeenkomst verhinderen. e.geheel of gedeeltelijke stagnatie in het productieapparaat van -of werkstakingen of uitsluiting in- het bedrijf of in dat waarvan goederen op grondstoffen c.q. producten worden betrokken. f.storingen in internetcopmputers en/of telefoonverbindingen die bestellingen via het Internet stagneren.

Artikel 5 - Aflevering
1. De levering wordt steeds geacht te geschieden op het adres van de afnemer en geschiedt voor zijn/haar rekening.
2. Tenzij voor zover hierover tussen VitexNatura en de afnemer afspraken zijn gemaakt, wordt de route en het middel van vervoer naar beste weten gekozen.
3. Eventuele verzekeringskosten zijn voor rekening van de koper.

Artikel 6 - Verpakking en transport
VitexNatura heeft het recht boven de verkoopprijs de kosten van emballage en transport in rekening te brengen.

Artikel 7 - Betaling
1. Verkoop geschiedt tegen vooruitbetaling of, tenzij overeengekomen na ontvangst van de rekening, in welk geval betaling moet plaatsvinden binnen 14 dagen na factuurdatum zonder aftrek van korting en zonder schuldvergelijking.
1a. U kunt op de volgende manieren afrekenen op onze site.

Wij accepteren voor betaling:
Vooraf overmaken
Ideal (internetbankieren)
1b. Op Rekening (Alleen met klantnummer en schriftelijk overeengekomen)
2.Indien deze termijn wordt overschreden, wordt de koper geacht van rechtswege in verzuim te zijn en heeft VitexNatura het recht de wettelijke rente in rekening te brengen va het ogenblik af, dat de koper in verzuim is, onverminderd de aan VitexNatura verder toekomende rechten.

Artikel 8 - Eigendomsvoorbehoud
1.Alle geleverde producten blijven eigendom van VitexNatura totdat deze volledig zijn betaald.

Artikel 9 - Klachten
1. De te leveren producten dienen te voldoen aan de normaal geldende kwaliteitsnormen.
2. Klachten betreffende zichtbare gebreken aan geleverde producten dienen direct na constatering of in elk geval binnen 24 uur na ontvangst, per telefax/email of telefoon aan VitexNatura te worden gemeld.
3. Klachten, die betrekking hebben op een bepaalde levering, oefenen geen invloed uit op voorafgaande of latere leveringen en geven geen recht betaling voor de betreffende of voorafgaande of latere levering te weigeren.
4. Gebreken bij een deel van het geleverde geven de koper niet het recht tot afkeuring van de gehele geleverde partij.

Artikel 10 - Toepasselijk recht/geschillen
1. Op alle overeenkomsten waarop deze Voorwaarden geheel of gedeeltelijk betrekking hebben, is het Nederlands recht van toepassing.
2. Alle geschillen (ook die slechts door één der partijen als zodanig worden aangemerkt) met betrekking tot of voortvloeiend uit de tussen VitexNatura en een in het buitenland gevestigde koper gesloten overeenkomsten waarop deze Voorwaarden van toepassing kunnen worden beslist door de Nederlandse Rechter, die bevoegd is het gebied waarin VitexNatura is gevestigd.

Artikel 11 - Persoonsgegevens
1. Uw gegevens hebben wij nodig om uw bestellingen en betalingen te kunnen afhandelen. Wij geven uw gegevens niet door aan derden.

Artikel 12 - Slotbepaling
1. In die gevallen, waarin deze Voorwaarden niet voorzien, is eveneens het Nederlands recht van toepassing.
2. Indien en voorzover enig onderdeel c.q. enige bepaling van deze Voorwaarden in strijd zou blijken te zijn met enige dwingende bepalingen van nationale of internationale wetgeving, zal deze als niet overeengekomen worden beschouwd en zullen deze Voorwaarden voor het overige partijen blijven binden.
3. Wanneer u een bestelling plaatst bij VitexNatura krijgt u van ons de garantie dat u tevreden zal zijn met uw product. Bent u toch niet tevreden dan kunt u zonder opgaaf van reden het artikel binnen 7 dagen na ontvangst aan VitexNatura retourneren.

De enige voorwaarden zijn dat het artikel onbeschadigd is, ongebruikt is en in de originele verpakking wordt geretourneerd. Bij het retourneren van het artikel is het belangrijk dat u schriftelijk vermeldt op welk rekeningnummer wij uw geld kunnen terugstorten, de tenaamstelling van dit rekeningnummer en de woonplaats van de begunstigde. Sluit tevens de factuur van het artikel bij in de envelop. De door VitexNatura in rekening gebrachte of gemaakte kosten worden ingehouden op het terug te storten bedrag. De kosten van retourzending zijn voor rekening van de koper. VitexNatura zal uw aankoopbedrag binnen 14 dagen retourneren.






(Download de Algemene voorwaarden als PDF bestand.)



© 2008 - 2010 VitexNatura Fytotherapie Homeopatie Natuurproducten en Vegetarische producten | typefouten en prijswijzigingen voorbehouden
sitemap | rss | powered by mijnwebwinkel - webwinkel beginnen